VV Roden 1

Eerstvolgende wedstrijd:

30-04-2017 14:00 Olyphia 1 Roden 1
07-05-2017 14:00 Roden 1 Peize 1
14-05-2017 14:00 Groninger Boys 1 Roden 1
Agenda
  1. Familiedag v.v. Roden

    17 juni om 14:00 - 23:00

Programma

28-04-2017 19:00 Roden 5 ONR 4 Zaal
28-04-2017 19:00 ONT/CHZ 7 Roden 3 Zaal
28-04-2017 20:00 Roden 2 Drs. Vijfje 5 Zaal
28-04-2017 20:00 Futsal Rodenburg 1 Roden 3 Zaal
28-04-2017 21:00 Real Camaradas 4 Roden 4 Zaal
28-04-2017 21:00 REUZ 2 Roden 1 Zaal
29-04-2017 09:00 SJO Feanstars JO13-1 Roden JO13-1 Veld
29-04-2017 09:00 Roden JO15-5 Nieuw Roden JO15-1d Veld
29-04-2017 10:15 Roden JO13-2 Annen JO13-1 Veld
29-04-2017 10:15 GRC Groningen JO11-1 Roden JO11-1 Veld
29-04-2017 10:30 Noordpool UFC MO13-1 Roden MO13-1d Veld
29-04-2017 11:30 Roden JO17-2 HFC '15 JO17-1 Veld
29-04-2017 11:30 Roden JO15-2 Harkstede JO15-1d Veld
29-04-2017 12:30 Gorecht JO19-2 Roden JO19-1 Veld
29-04-2017 12:30 ST Rolder Boys JO15-1 Roden JO15-1 Veld
29-04-2017 12:45 Roden JO11-7 ONR JO11-4 Veld
29-04-2017 14:30 Veendam 1894 JO17-1 Roden JO17-1 Veld
30-04-2017 10:00 Roden 4 Smilde'94 4 Veld
30-04-2017 10:00 Dwingeloo 2 Roden 2 Veld
30-04-2017 10:00 Roden 5 GRC Groningen 4 Veld
30-04-2017 14:00 Olyphia 1 Roden 1 Veld
01-05-2017 21:00 Gieten 2 Roden 5 Zaal
02-05-2017 18:00 Roden JO13-5 Potetos JO13-1 Veld
02-05-2017 19:30 Roden MO19-1d HFC '15 MO19-1 Veld
03-05-2017 19:00 Roden JO15-5 ONB JO15-4d Veld
05-05-2017 19:00 Roden 5 Gieten 4 Zaal
05-05-2017 21:00 SVMH 2 Roden 3 Zaal
06-05-2017 08:30 Roden JO15-3d Pelikaan S JO15-1d Veld
06-05-2017 08:30 Roden MO19-1d Heiligerlee MO19-1 Veld
06-05-2017 08:30 Roden MO15-1 LTC MO15-1 Veld
06-05-2017 09:00 FC Grootegast JO11-3Gd Roden JO11-6 Veld
06-05-2017 09:00 Roden JO9-1 VEV'67 JO9-2 Veld
06-05-2017 09:00 Roden JO11-3 Velocitas 1897 JO11-4 Veld
06-05-2017 09:00 Winsum JO9-4 Roden JO9-3 Veld
06-05-2017 09:00 HFC '15 JO15-3 Roden JO15-2 Veld
06-05-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO13-6 Roden JO13-6 Veld
06-05-2017 10:00 Helpman JO9-8 Roden JO9-6 Veld
06-05-2017 10:15 Zuidhorn JO9-3 Roden JO9-2 Veld
06-05-2017 10:15 VEV'67 JO11-8 Roden JO11-7 Veld
06-05-2017 10:15 Roden JO11-1 Lewenborg FC JO11-1 Veld
06-05-2017 10:15 Roden JO9-4 Marum JO9-4 Veld
06-05-2017 10:30 Amicitia VMC JO17-1 Roden JO17-2 Veld
06-05-2017 10:30 TLC MO17-1d Roden MO17-1d Veld
06-05-2017 10:30 Roden JO15-1 Beilen JO15-1 Veld
06-05-2017 10:45 Roden JO15-5 SJO Boerakker/SVMH JO15-1 Veld
06-05-2017 11:00 Roden JO13-5 ZFC Zuidlaren JO13-5 Veld
06-05-2017 11:15 Lewenborg FC JO13-1 Roden JO13-2 Veld
06-05-2017 11:30 Roden JO11-4G Haren JO11-1 Veld
06-05-2017 11:30 Roden JO9-5G Niekerk JO9-2 Veld
06-05-2017 11:35 Drachtster Boys JO11-5 Roden JO11-2 Veld
06-05-2017 12:30 Zevenhuizen JO19-1d Roden JO19-2d Veld
06-05-2017 12:30 Roden JO13-1 Be Quick 1887 JO13-2 Veld
06-05-2017 12:30 Roden JO17-1 SJO DVC JO17-1 Veld
06-05-2017 12:45 Roden JO11-5 Peize JO11-4 Veld
06-05-2017 12:45 Roden JO11-8 ST: Donkerbroek/Makkinga Combinatie JO11-2 Veld
06-05-2017 12:45 Roden JO13-4 Helpman JO13-3 Veld
06-05-2017 14:30 Roden MO13-1d SJO DVC MO13-1 Veld
06-05-2017 14:30 Roden JO19-1 Veendam 1894 JO19-1 Veld
06-05-2017 14:30 Roden JO15-4 Lycurgus JO15-4 Veld
07-05-2017 10:00 Stanfries 3 Roden 4 Veld
07-05-2017 11:00 Roden 3 VAKO 3 Veld
07-05-2017 14:00 Rood Zwart Baflo 2 Roden 5 Veld
07-05-2017 14:00 Roden 1 Peize 1 Veld
09-05-2017 18:30 ZFC Zuidlaren JO13-5 Roden JO13-5 Veld
12-05-2017 19:00 TLC 5 Roden 5 Zaal
12-05-2017 19:30 Zuidhorn 35+2 Roden 35+2 Veld
12-05-2017 19:30 Niekerk 35+1 Roden 35+1 Veld
12-05-2017 19:30 Roden 45+1 Mamio 45+2 Veld
12-05-2017 19:30 Roden 35+3 Griffioen De 35+2 Veld
12-05-2017 20:00 Roden 45+1 Peize 45+1 Veld
12-05-2017 20:00 Roden 35+2 VEV'67 35+2 Veld
12-05-2017 20:00 Waskemeer 35+1 Roden 35+3 Veld
12-05-2017 20:00 Griffioen De 35+1 Roden 35+1 Veld
12-05-2017 20:30 Roden 35+3 Stanfries 35+1 Veld
12-05-2017 20:30 Roden 35+1 ODV 35+1 Veld
12-05-2017 20:30 ONB 35+1 Roden 35+2 Veld
12-05-2017 21:00 DWS Oosterpoort 2 Roden 2 Zaal
13-05-2017 08:45 Grijpskerk JO11-3 Roden JO11-3 Veld
13-05-2017 09:00 Gorecht MO13-2d Roden MO13-1d Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO13-3d TLC JO13-3 Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO9-3 Be Quick 1887 JO9-5 Veld
13-05-2017 09:00 TLC JO9-2 Roden JO9-1 Veld
13-05-2017 09:00 Peize JO9-2 Roden JO9-5G Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO11-6 SJO Boerakker/SVMH JO11-1 Veld
13-05-2017 09:30 Nieuw Roden JO15-1d Roden JO15-5 Veld
13-05-2017 10:00 Oerterp JO11-2 Roden JO11-5 Veld
13-05-2017 10:00 Potetos JO13-1 Roden JO13-5 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO11-2 TLC JO11-2 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO11-7 Drachtster Boys JO11-7d Veld
13-05-2017 10:15 Haren JO11-2 Roden JO11-8 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO11-1 Peize JO11-1 Veld
13-05-2017 10:15 ONB JO9-4G Roden JO9-4 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO9-2 Helpman JO9-2 Veld
13-05-2017 10:30 Zuidhorn MO19-1d Roden MO19-1d Veld
13-05-2017 10:30 Helpman JO13-1 Roden JO13-1 Veld
13-05-2017 10:35 Grootegast Fc. JO19-1 Roden JO19-2d Veld
13-05-2017 10:45 Velocitas 1897 JO15-2 Roden JO15-2 Veld
13-05-2017 11:00 ONR JO15-2d Roden JO15-3d Veld
13-05-2017 11:00 Oosterparkers JO13-1Gd Roden JO13-4 Veld
13-05-2017 11:15 ZFC Zuidlaren JO13-2 Roden JO13-2 Veld
13-05-2017 11:30 Roden JO13-6 VEV'67 JO13-4d Veld
13-05-2017 11:30 Roden JO9-6 Peize JO9-3 Veld
13-05-2017 11:30 Roden MO17-1d TLC MO17-1d Veld
13-05-2017 12:30 ST Gieten-Eext MO15-1d Roden MO15-1 Veld
13-05-2017 12:30 TLC JO17-2 Roden JO17-2 Veld
13-05-2017 12:45 Actief JO11-3 Roden JO11-4G Veld
13-05-2017 13:00 Lewenborg FC JO15-4 Roden JO15-4 Veld
14-05-2017 10:00 Zevenhuizen 3 Roden 4 Veld
14-05-2017 10:30 Eenrum 2 Roden 5 Veld
14-05-2017 11:00 Roden 3 Forward 6 Veld
14-05-2017 14:00 Groninger Boys 1 Roden 1 Veld
17-05-2017 19:00 Potetos 6 Roden 4 Zaal
18-05-2017 20:30 Potetos 7 Roden 6 Zaal
19-05-2017 19:00 Roden 2 Drs. Vijfje 10 Zaal
19-05-2017 21:00 ONR 4 Roden 5 Zaal
19-05-2017 22:00 ONR 7 Roden 3 Zaal
20-05-2017 08:30 Lewenborg FC JO9-3 Roden JO9-3 Veld
20-05-2017 09:00 Roden MO19-1d Oerterp MO19-1d Veld
20-05-2017 09:00 HFC '15 JO11-6 Roden JO11-6 Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO13-5 HFC '15 JO13-5 Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO15-5 ONT JO15-3 Veld
20-05-2017 09:00 VAKO JO13-1 Roden JO13-2 Veld
20-05-2017 09:00 FC Grootegast JO13-3Gd Roden JO13-6 Veld
20-05-2017 09:00 ONR JO9-4 Roden JO9-6 Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO9-1 Lycurgus JO9-3G Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO11-3 GVAV-Rapiditas JO11-5 Veld
20-05-2017 09:30 Winsum JO9-2 Roden JO9-2 Veld
20-05-2017 09:30 Nieuw Roden JO13-1 Roden JO13-3d Veld
20-05-2017 10:15 Roden JO9-5G Marum JO9-3 Veld
20-05-2017 10:15 Roden JO11-5 ODV JO11-1 Veld
20-05-2017 10:30 Roden JO15-3d ST Rolder Boys JO15-2 Veld
20-05-2017 10:30 TLC JO11-5 Roden JO11-7 Veld
20-05-2017 10:30 Oerterp MO17-1d Roden MO17-1d Veld
20-05-2017 11:15 Drachten JO11-2 Roden JO11-2 Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO13-4 Peize JO13-2d Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO13-1 NEC Delfzijl JO13-1 Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO11-4G Winsum JO11-3 Veld
20-05-2017 11:30 Marum JO11-4 Roden JO11-8 Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO9-4 Grootegast Fc JO9-4M Veld
20-05-2017 12:30 Roden MO13-1d Noordpool UFC MO13-1 Veld
20-05-2017 14:00 Roden JO15-2 Zuidhorn JO15-2 Veld
20-05-2017 14:30 Roden JO15-4 Marum JO15-3 Veld
20-05-2017 14:30 Roden JO19-2d Bakkeveen JO19-1d Veld
21-05-2017 10:30 Groninger Boys 3 Roden 5 Veld
26-05-2017 19:00 Roden 2 zvv Delfzijl JO19 Zaal
26-05-2017 19:00 Zevenhuizen 1 Roden 3 Zaal
26-05-2017 20:00 Roden 5 Annen 1 Zaal
26-05-2017 21:00 SV Bedum 5 Roden 4 Zaal
27-05-2017 10:30 Helpman JO13-3 Roden JO13-4 Veld
27-05-2017 11:45 HFC '15 MO19-1 Roden MO19-1d Veld 1
29-05-2017 21:15 REUZ 6 Roden 5 Zaal
09-06-2017 21:00 Roden 5 Drs. Vijfje 29 Zaal

Contact

Algemene gegevens
V.V. Roden
Norgerweg 2
9301 JM Roden

050-5018963
info@vvroden.nl

Bestuur

Hans de Vries – voorzitter
voorzitter@vvroden.nl050-5013907

Wietse Rozema – secretaris
secretaris@vvroden.nl06-41547560

Tammo Bijl – penningmeester
penningmeester@vvroden.nl050-5011585

Laatste nieuws

vv Roden JO15-1 kampioen !!

vv Roden JO15-1 kampioen !!

Zaterdag 1 april is het JO15-1 team van v.v. Roden kampioen geworden van de 1e klasse. In Gieten werd de plaatselijk thuisclub met 0-3 verslagen in deze kampioenswedstrijd.Lees verder...
No thumbnail available

Mega 4x4 toernooi Gemeente Noordenveld

FLYER 4 tegen 4      Lees verder...
Kantinedienst voorjaar 2017

Kantinedienst voorjaar 2017

De roosters voor de kantinedienst voor de voorjaarscompetitie 2017 zijn gereed. Hierbij de indelingen. Het betreft twee bestanden, één voor de ochtend en één voor de middag. Lees verder...

Facebook

As. woensdag (26 april) strijden 24 jeugd teams op het sportpark van vv Roden om de prijzen tijdens het eerste Mega 4×4 toernooi van gemeente..

6 vind ik leuks, 0 reacties8 uren geleden

MATCHDAY!! Vandaag om 14.00 uur thuis tegen MKV. Steun onze jongens in deze beslissende fase. En bij 3 punten is de nacompetitie voor promotie..

17 vind ik leuks, 2 reacties2 dagen geleden

Komende zaterdag speelt FC Groningen O12 om 10.30 uur een thuiswedstrijd bij VV Roden tegen Drachtster Boys. Mooie gelegenheid om de jonge jeugd..

7 vind ik leuks, 0 reacties4 dagen geleden