VV Roden 1

Eerstvolgende wedstrijd:

05-03-2017 14:00 Lemmer 1 Roden 1
12-03-2017 14:00 Roden 1 DTD 1
19-03-2017 14:00 Velocitas 1897 1 Roden 1
26-03-2017 14:00 Roden 1 GAVC 1
02-04-2017 14:00 Ruinerwold 1 Roden 1
23-04-2017 14:00 Roden 1 MKV'29 1
30-04-2017 14:00 Olyphia 1 Roden 1
07-05-2017 14:00 Roden 1 Peize 1
14-05-2017 14:00 Groninger Boys 1 Roden 1
Agenda
  1. Familiedag v.v. Roden

    17 juni om 14:00 - 23:00

Programma

24-02-2017 19:00 Roden 6 Drs. Vijfje 24 Zaal
24-02-2017 19:00 zvv Delfzijl JO19 Roden 2 Zaal
24-02-2017 20:00 Roden 4 Drs. Vijfje 26 Zaal
24-02-2017 22:00 REUZ 7 Roden 3 Zaal
25-02-2017 09:00 Roden MO19-1d HFC '15 MO19-1 Veld
25-02-2017 09:00 Roden JO13-5 Lycurgus JO13-6d Veld
25-02-2017 09:00 Niekerk JO11-2 Roden JO11-6 Veld
25-02-2017 09:00 ONR JO11-3 Roden JO11-5 Veld
25-02-2017 09:00 Roden JO9-3 VEV'67 JO9-2 Veld
25-02-2017 09:00 Roden JO11-3 Lewenborg FC JO11-3 Veld
25-02-2017 09:00 VEV'67 JO9-7 Roden JO9-4 Veld 2a
25-02-2017 10:15 Roden JO9-2 GVAV-Rapiditas JO9-5 Veld
25-02-2017 10:15 Roden JO11-7 ONR JO11-4 Veld
25-02-2017 10:30 Drachtster Boys JO15-7 Roden JO15-5 Veld
25-02-2017 10:45 Grijpskerk JO13-1 Roden JO13-3d Veld
25-02-2017 10:45 Grootegast Fc JO9-1 Roden JO9-1 Veld
25-02-2017 10:45 NEC Delfzijl MO13-1d Roden MO13-1d Veld
25-02-2017 11:30 Roden JO9-6 Nieuw Roden JO9-2 Veld
25-02-2017 11:30 Roden JO11-2 ONB JO11-3 Veld
25-02-2017 11:30 Roden JO13-4 Zuidhorn JO13-3d Veld
25-02-2017 12:00 Waskemeer JO19-1d Roden JO19-2d Veld
25-02-2017 12:30 TLC JO15-2 Roden JO15-3d Veld
01-03-2017 22:00 Drs. Vijfje JO19 Roden 1 Zaal
02-03-2017 21:30 Potetos 7 Roden 6 Zaal
03-03-2017 19:00 Roden 2 A.S. Exstudiantes 3 Zaal
03-03-2017 19:30 Roden 45+1 Mamio 45+2 Veld
03-03-2017 19:30 Roden 35+1 Niekerk 35+1 Veld
03-03-2017 19:30 Kollum 35+1 Roden 35+2 Veld
03-03-2017 19:30 Griffioen De 35+2 Roden 35+3 Veld
03-03-2017 20:00 ODV 35+1 Roden 35+1 Veld
03-03-2017 20:00 Roden 35+2 ONB 35+1 Veld
03-03-2017 20:00 Roden 3 ONR 7 Zaal
03-03-2017 20:00 Stanfries 35+1 Roden 35+3 Veld
03-03-2017 20:00 Roden 45+1 Gomos 45+1 Veld
03-03-2017 20:30 VEV'67 35+2 Roden 35+2 Veld
03-03-2017 20:30 Roden 35+1 Griffioen De 35+1 Veld
03-03-2017 20:30 Peize 45+1 Roden 45+1 Veld
03-03-2017 20:30 Roden 35+3 Waskemeer 35+1 Veld
03-03-2017 21:00 Gieten 2 Roden 5 Zaal
04-03-2017 09:00 VEV'67 JO15-2 Roden JO15-2 Veld
04-03-2017 09:00 ONR JO13-2 Roden JO13-3d Veld
04-03-2017 09:00 VEV'67 JO11-4 Roden JO11-5 Veld
04-03-2017 09:00 Zuidhorn JO13-1 Roden JO13-1 Veld
04-03-2017 09:00 Roden JO13-5 GRC Groningen JO13-4 Veld
04-03-2017 09:00 Roden JO11-3 GRC Groningen JO11-4 Veld
04-03-2017 09:00 Roden JO9-3 GVAV-Rapiditas JO9-4 Veld
04-03-2017 09:00 Roden JO13-6 HFC '15 JO13-7 Veld
04-03-2017 09:00 Roden MO15-1 Assen FC MO15-2 Veld
04-03-2017 09:40 SJO SVH/TFS JO9-1 Roden JO9-4 Veld
04-03-2017 10:00 VEV'67 JO11-6 Roden JO11-6 Veld
04-03-2017 10:15 Drachten JO9-1 Roden JO9-1 Veld
04-03-2017 10:15 Roden JO9-2 Lycurgus JO9-2 Veld
04-03-2017 10:15 Roden JO11-7 ONT JO11-4 Veld
04-03-2017 10:30 Omlandia JO19-1 Roden JO19-1 Veld
04-03-2017 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 Roden JO13-2 Veld
04-03-2017 11:00 Helpman JO11-5 Roden JO11-4G Veld
04-03-2017 11:15 VEV'67 JO9-6 Roden JO9-5G Veld
04-03-2017 11:30 Roden JO13-4 Velocitas 1897 JO13-2 Veld
04-03-2017 11:30 Roden JO9-6 HFC '15 JO9-8 Veld
04-03-2017 11:30 Roden JO19-2d Bakkeveen JO19-1d Veld
04-03-2017 11:30 Roden JO11-2 VEV'67 JO11-2 Veld
04-03-2017 12:00 ONB JO15-4d Roden JO15-5 Veld
04-03-2017 12:30 VEV'67 JO15-3 Roden JO15-3d Veld
04-03-2017 12:30 Roden JO17-1 Wildervank JO17-1 Veld
04-03-2017 12:45 Roden JO11-8 Peize JO11-5 Veld
04-03-2017 12:45 Roden JO11-1 VEV'67 JO11-1
04-03-2017 14:00 Roden MO17-1d Oerterp MO17-1d Veld
04-03-2017 14:00 Helpman JO15-3d Roden JO15-4 Veld
04-03-2017 14:30 Roden MO13-1d MOVV MO13-1d Veld
05-03-2017 10:00 VAKO 3 Roden 3 Veld
05-03-2017 10:00 Roden 5 Eenrum 2 Veld
05-03-2017 14:00 Lemmer 1 Roden 1 Veld
08-03-2017 22:00 Drs. Vijfje 27 Roden 6 Zaal
10-03-2017 19:00 Roden 1 zvv Delfzijl 1 Zaal
10-03-2017 20:00 Roden 4 Madjoe 7 Zaal
10-03-2017 21:00 Roden 5 ACV 6 Zaal
10-03-2017 21:00 Nieuw Roden 3 Roden 3 Zaal
11-03-2017 08:30 Roden JO13-3d Grijpskerk JO13-1 Veld
11-03-2017 08:30 Roden JO15-5 Drachtster Boys JO15-7 Veld
11-03-2017 08:45 Marum JO13-3 Roden JO13-6 Veld
11-03-2017 08:45 GVAV-Rapiditas JO9-5 Roden JO9-2 Veld
11-03-2017 09:00 Zuidhorn JO13-3d Roden JO13-4 Veld
11-03-2017 09:00 S.V. Haulerwijk JO11-2 Roden JO11-8 Veld
11-03-2017 09:00 Roden JO9-1 Grootegast Fc JO9-1 Veld
11-03-2017 09:00 Roden JO11-6 Niekerk JO11-2 Veld
11-03-2017 09:00 Roden JO15-1 Peize JO15-1 Veld
11-03-2017 09:00 ONR JO11-4 Roden JO11-7 Veld
11-03-2017 09:00 Lycurgus JO13-6d Roden JO13-5 Veld
11-03-2017 09:00 VEV'67 JO9-2 Roden JO9-3 Veld
11-03-2017 09:45 Lewenborg FC JO11-3 Roden JO11-3 Veld
11-03-2017 10:15 Roden JO11-5 ONR JO11-3 Veld
11-03-2017 10:15 Roden JO9-4 VEV'67 JO9-7 Veld
11-03-2017 10:15 Roden JO13-2 Harkstede JO13-1d Veld
11-03-2017 10:30 Nieuw Roden JO9-2 Roden JO9-6 Veld
11-03-2017 10:30 Roden MO17-1d Helpman MO17-1 Veld
11-03-2017 11:30 Tynaarlo MO15-1d Roden MO15-1 Veld
11-03-2017 11:30 Roden JO9-5G SJO Feanstars JO9-4 Veld
11-03-2017 11:30 Roden JO17-1 Actief JO17-1 Veld
11-03-2017 11:30 Helpman JO11-1d Roden JO11-1 Veld
11-03-2017 11:30 ONB JO11-3 Roden JO11-2 Veld
11-03-2017 11:30 Roden JO11-4G Gorecht JO11-3 Veld
11-03-2017 12:00 Roden JO19-2d Nieuw Roden JO19-1d Veld
11-03-2017 12:15 ZFC Zuidlaren JO13-1 Roden JO13-1 Veld
11-03-2017 12:30 Peize JO15-2d Roden JO15-2 Veld
11-03-2017 12:30 Roden JO15-3d TLC JO15-2 Veld
11-03-2017 13:00 HFC '15 MO19-1 Roden MO19-1d Veld
11-03-2017 14:00 Roden JO17-2 Aduard 2000 JO17-1 Veld
11-03-2017 14:30 Roden MO13-1d NEC Delfzijl MO13-1d Veld
11-03-2017 14:30 Roden JO15-4 Actief JO15-6 Veld
12-03-2017 10:00 Beilen 6 Roden 4 Veld
12-03-2017 10:00 Velocitas 1897 3 Roden 5 Veld
12-03-2017 11:00 Roden 3 Helpman 4 Veld
12-03-2017 12:00 Roden 2 Steenwijker Boys 2 Veld
12-03-2017 14:00 Roden 1 DTD 1 Veld
15-03-2017 19:10 Drs. Vijfje 26 Roden 4 Zaal
17-03-2017 19:00 Roden 6 ACV 7 Zaal
17-03-2017 20:00 Roden 5 Oranje Nassau 8 Zaal
17-03-2017 21:00 Inter Maluku FC 1 Roden 1 Zaal
18-03-2017 08:45 LTC MO15-1 Roden MO15-1 Veld
18-03-2017 09:00 Lycurgus JO15-4 Roden JO15-4 Veld
18-03-2017 09:00 Roden JO13-6 GVAV-Rapiditas JO13-6 Veld
18-03-2017 09:00 ST: Donkerbroek/Makkinga Combinatie JO11-2 Roden JO11-8 Veld
18-03-2017 09:00 Roden JO9-3 Winsum JO9-4 Veld
18-03-2017 09:00 Niekerk JO9-2 Roden JO9-5G Veld
18-03-2017 09:00 Helpman JO13-3 Roden JO13-4 Veld
18-03-2017 09:00 SC Boornbergum'80 MO17-1d Roden MO17-1d Veld
18-03-2017 09:00 Haren JO11-1 Roden JO11-4G Veld
18-03-2017 09:00 Heiligerlee MO19-1 Roden MO19-1d Veld
18-03-2017 09:00 Roden JO11-6 FC Grootegast JO11-3Gd Veld
18-03-2017 09:00 Roden JO13-3d Grootegast Fc JO13-4 Veld
18-03-2017 09:00 ZFC Zuidlaren JO13-5 Roden JO13-5 Veld
18-03-2017 09:30 Peize JO11-4 Roden JO11-5 Veld
18-03-2017 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1 Roden JO15-5 Veld
18-03-2017 10:15 Roden JO11-7 VEV'67 JO11-8 Veld
18-03-2017 10:15 VEV'67 JO9-3 Roden JO9-1 Veld
18-03-2017 10:15 Roden JO9-2 Zuidhorn JO9-3 Veld
18-03-2017 10:15 Roden JO11-1 HFC '15 JO11-1 Veld
18-03-2017 10:30 Roden JO13-2 Helpman JO13-2 Veld
18-03-2017 10:30 VEV'67 JO13-1 Roden JO13-1 Veld
18-03-2017 10:45 SJO DVC MO13-1 Roden MO13-1d Veld
18-03-2017 11:30 Roden JO9-6 Helpman JO9-8 Veld
18-03-2017 11:30 Roden JO11-2 Drachtster Boys JO11-5 Veld
18-03-2017 11:30 Marum JO9-4 Roden JO9-4 Veld
18-03-2017 11:30 Roden JO15-2 Niekerk JO15-2 Veld
18-03-2017 11:50 Velocitas 1897 JO11-4 Roden JO11-3 Veld
18-03-2017 12:20 ONR JO17-1 Roden JO17-2 Veld
18-03-2017 12:50 Pelikaan S JO15-1d Roden JO15-3d Veld
18-03-2017 14:00 Bakkeveen JO19-1d Roden JO19-2d Veld
18-03-2017 14:30 Roden JO19-1 Noordwolde JO19-1 Veld
18-03-2017 14:30 Zuidhorn JO17-1 Roden JO17-1 Veld
18-03-2017 14:30 VKW JO15-1 Roden JO15-1 Veld
19-03-2017 10:00 Ruinerwold 2 Roden 2 Veld
19-03-2017 10:00 Roden 4 Actief 6 Veld
19-03-2017 10:00 Roden 5 Kloosterburen 2 Veld
19-03-2017 11:00 HFC '15 2 Roden 3 Veld
19-03-2017 14:00 Velocitas 1897 1 Roden 1 Veld
24-03-2017 19:00 Drs. Vijfje 10 Roden 2 Zaal
24-03-2017 19:05 Zevenhuizen 1 Roden 3 Zaal
24-03-2017 21:00 Asser Boys 4 Roden 6 Zaal
25-03-2017 09:00 Roden JO13-6 Marum JO13-3 Veld
25-03-2017 09:00 Zuidhorn JO13-2 Roden JO13-2 Veld
25-03-2017 09:00 Actief JO15-6 Roden JO15-4 Veld
25-03-2017 09:00 Gorecht JO11-3 Roden JO11-4G Veld
25-03-2017 09:00 Grootegast Fc JO15-2 Roden JO15-2 Veld
25-03-2017 09:00 Roden JO15-1 LTC JO15-1 Veld
25-03-2017 09:00 Roden MO15-1 Tynaarlo MO15-1d Veld
25-03-2017 10:15 Lycurgus JO11-1 Roden JO11-1 Veld
25-03-2017 10:30 SJO Feanstars JO9-4 Roden JO9-5G Veld
25-03-2017 10:45 HFC '15 JO19-1 Roden JO19-1 Veld
25-03-2017 11:30 Roden JO17-1 ZFC Zuidlaren JO17-1 Veld
25-03-2017 11:30 Roden JO13-1 Lycurgus JO13-1 Veld
25-03-2017 11:30 Roden JO19-2d ONR JO19-2d Veld
25-03-2017 12:45 Roden JO11-8 S.V. Haulerwijk JO11-2 Veld
26-03-2017 10:00 Donkerbroek 3 Roden 4 Veld
26-03-2017 10:00 HFC '15 4 Roden 5 Veld
26-03-2017 11:00 Roden 3 Zevenhuizen 2 Veld
26-03-2017 12:00 Roden 2 Raptim 2 Veld
26-03-2017 14:00 Roden 1 GAVC 1 Veld
29-03-2017 21:00 Oranje Nassau 11 Roden 4 Zaal
29-03-2017 22:00 Drs. Vijfje 24 Roden 6 Zaal
31-03-2017 19:00 Roden 2 Futsal Winsum 4 Zaal
31-03-2017 19:30 Roden 35+1 ODV 35+1 Veld
31-03-2017 19:30 Stanfries 35+1 Roden 35+3 Veld
31-03-2017 19:30 ONB 35+1 Roden 35+2 Veld
31-03-2017 19:30 Roden 45+1 Gomos 45+1 Veld
31-03-2017 20:00 Roden 3 Nieuw Roden 3 Zaal
31-03-2017 20:00 Roden 35+2 Kollum 35+1 Veld
31-03-2017 20:00 Roden 35+1 Niekerk 35+1 Veld
31-03-2017 20:00 Mamio 45+2 Roden 45+1 Veld
31-03-2017 20:00 Griffioen De 35+2 Roden 35+3 Veld
31-03-2017 20:30 Roden 35+3 Waskemeer 35+1 Veld
31-03-2017 20:30 Griffioen De 35+1 Roden 35+1 Veld
31-03-2017 20:30 Roden 45+1 Peize 45+1 Veld
31-03-2017 20:30 VEV'67 35+2 Roden 35+2 Veld
31-03-2017 21:00 Roden 1 Boerakker 1 Zaal
31-03-2017 21:00 Roden 5 Gieten 4 Zaal
01-04-2017 08:30 Roden JO15-3d ONR JO15-2d Veld
01-04-2017 08:30 Roden JO13-5 Potetos JO13-1 Veld
01-04-2017 08:30 Roden MO19-1d Zuidhorn MO19-1 Veld
01-04-2017 09:00 Drachtster Boys JO11-7d Roden JO11-7 Veld
01-04-2017 09:00 Roden JO9-1 TLC JO9-2 Veld
01-04-2017 09:00 Roden JO11-3 Grijpskerk JO11-3 Veld
01-04-2017 09:00 TLC JO11-2 Roden JO11-2 Veld
01-04-2017 09:00 Peize JO9-3 Roden JO9-6 Veld
01-04-2017 09:45 Be Quick 1887 JO9-5 Roden JO9-3 Veld
01-04-2017 09:55 SJO Boerakker/SVMH JO11-1 Roden JO11-6 Veld
01-04-2017 10:15 Roden JO11-1 Assen FC JO11-1 Veld
01-04-2017 10:15 Roden JO15-5 Nieuw Roden JO15-1d Veld
01-04-2017 10:15 Roden JO9-4 ONB JO9-4G Veld
01-04-2017 10:30 Roden JO13-2 GRC Groningen JO13-2 Veld
01-04-2017 10:30 Actief JO13-1 Roden JO13-1 Veld
01-04-2017 10:30 TLC JO13-3 Roden JO13-3d Veld
01-04-2017 10:30 ST Drogeham-SC Kootstertille MO17-1d Roden MO17-1d Veld
01-04-2017 10:45 Roden MO15-1 ST Gieten-Eext MO15-1d Veld
01-04-2017 11:30 VEV'67 JO13-4d Roden JO13-6 Veld
01-04-2017 11:30 Roden JO11-5 Oerterp JO11-2 Veld
01-04-2017 11:30 Roden JO9-5G Peize JO9-2 Veld
01-04-2017 12:15 Roden JO13-4 Oosterparkers JO13-1Gd Veld
01-04-2017 12:15 Roden JO19-2d Waskemeer JO19-1d Veld
01-04-2017 12:30 Helpman JO9-2 Roden JO9-2 Veld
01-04-2017 12:45 Roden JO11-4G Actief JO11-3 Veld
01-04-2017 12:45 Roden JO11-8 Haren JO11-2 Veld
01-04-2017 13:00 Roden JO15-2 Zuidhorn JO15-2 Veld
01-04-2017 14:00 Roden JO15-4 Lewenborg FC JO15-4 Veld
01-04-2017 14:30 Stadskanaal JO17-1 Roden JO17-1 Veld
01-04-2017 14:30 ST Gieten-Eext JO15-1 Roden JO15-1 Veld
01-04-2017 14:45 Roden JO19-1 Lycurgus JO19-1 Veld
01-04-2017 15:45 Roden MO13-1d Gorecht MO13-2d Veld
02-04-2017 10:00 Roden 4 Boornbergum'80 3 Veld
02-04-2017 10:00 Roden 5 Groninger Boys 4 Veld
02-04-2017 11:00 TLC 3 Roden 3 Veld
02-04-2017 11:15 Steenwijk 2 Roden 2 Veld
02-04-2017 14:00 Ruinerwold 1 Roden 1 Veld
05-04-2017 16:30 Roden JO11-1 Be Quick 1887 JO11-2 Veld
05-04-2017 19:00 Potetos 6 Roden 4 Zaal
07-04-2017 19:00 Roden 1 Bellingwolde 1 Zaal
07-04-2017 20:00 Roden 3 REUZ 7 Zaal
07-04-2017 20:00 Nieuw Roden 1 Roden 2 Zaal
07-04-2017 22:00 Annen 1 Roden 5 Zaal
08-04-2017 09:00 ODV JO11-1 Roden JO11-5 Veld
08-04-2017 09:00 Roden JO9-3 Lewenborg FC JO9-3 Veld
08-04-2017 09:00 Winsum JO11-3 Roden JO11-4G Veld
08-04-2017 09:00 Lycurgus JO15-2 Roden JO15-2 Veld
08-04-2017 09:00 Lycurgus JO9-3G Roden JO9-1 Veld
08-04-2017 09:00 Roden JO13-3d Nieuw Roden JO13-1 Veld
08-04-2017 09:00 Roden JO11-6 HFC '15 JO11-6 Veld
08-04-2017 09:00 Roden JO13-6 FC Grootegast JO13-3Gd Veld
08-04-2017 09:00 Noordpool UFC MO13-1 Roden MO13-1d Veld
08-04-2017 09:00 Roden JO15-1 ONR JO15-1 Veld
08-04-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-5 Roden JO11-3 Veld
08-04-2017 10:15 Roden JO11-7 TLC JO11-5 Veld
08-04-2017 10:15 Actief JO11-1 Roden JO11-1 Veld
08-04-2017 10:15 Roden JO9-2 Winsum JO9-2 Veld
08-04-2017 10:30 Grootegast Fc JO9-4M Roden JO9-4 Veld
08-04-2017 11:00 ONT JO15-3 Roden JO15-5 Veld
08-04-2017 11:15 VAKO JO13-1 Roden JO13-2 Veld
08-04-2017 11:30 Roden MO17-1d Zuidhorn MO17-1 Veld
08-04-2017 11:30 Marum JO9-3 Roden JO9-5G Veld
08-04-2017 11:30 Roden JO13-1 WVV JO13-1 Veld
08-04-2017 11:30 Roden JO9-6 ONR JO9-4 Veld
08-04-2017 11:30 Roden JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-2 Veld
08-04-2017 11:30 Roden JO11-2 Drachten JO11-2 Veld
08-04-2017 12:00 Peize JO13-2d Roden JO13-4 Veld
08-04-2017 12:30 Marum JO15-3 Roden JO15-4 Veld
08-04-2017 12:45 Roden JO11-8 Marum JO11-4 Veld
08-04-2017 13:00 VEV'67 JO19-2 Roden JO19-2d Veld
08-04-2017 13:30 HFC '15 JO13-5 Roden JO13-5 Veld
08-04-2017 14:00 Roden JO17-2 Marum JO17-2 Veld
08-04-2017 14:15 Oerterp MO19-1d Roden MO19-1d Veld
08-04-2017 15:00 Peize JO19-1 Roden JO19-1 Veld
09-04-2017 10:00 Wilper Boys De 3 Roden 4 Veld
09-04-2017 10:30 Groninger Boys 3 Roden 5 Veld
09-04-2017 11:00 Roden 3 Haren 2 Veld
09-04-2017 12:00 Roden 2 Steenwijkerwold 2 Veld
14-04-2017 19:00 ONR 7 Roden 3 Zaal
14-04-2017 19:00 Roden 5 Drs. Vijfje 30 Zaal
14-04-2017 20:00 Roden 6 Real Camaradas 5 Zaal
14-04-2017 20:00 TLC 1 Roden 2 Zaal
14-04-2017 20:55 Roden 4 ONR 5 Zaal
15-04-2017 08:45 GVAV-Rapiditas JO9-4 Roden JO9-3 Veld
15-04-2017 08:45 ONT JO11-4 Roden JO11-7 Veld
15-04-2017 09:00 Roden JO11-6 VEV'67 JO11-6 Veld
15-04-2017 09:00 Roden JO15-5 ONB JO15-4d Veld
15-04-2017 09:00 HFC '15 JO13-7 Roden JO13-6 Veld
15-04-2017 09:00 Roden JO15-3d VEV'67 JO15-3 Veld
15-04-2017 09:00 Roden JO9-1 Drachten JO9-1 Veld
15-04-2017 09:00 MOVV MO13-1d Roden MO13-1d Veld
15-04-2017 09:00 Roden JO13-3d ONR JO13-2 Veld
15-04-2017 09:00 Peize JO11-5 Roden JO11-8 Veld
15-04-2017 10:00 VEV'67 JO11-2 Roden JO11-2 Veld
15-04-2017 10:00 GRC Groningen JO13-4 Roden JO13-5 Veld
15-04-2017 10:15 Roden JO11-4G Helpman JO11-5 Veld
15-04-2017 10:15 Roden JO9-5G VEV'67 JO9-6 Veld
15-04-2017 10:15 Lycurgus JO9-2 Roden JO9-2 Veld
15-04-2017 10:25 GRC Groningen JO11-4 Roden JO11-3 Veld
15-04-2017 10:30 Roden JO13-2 Gorecht JO13-1 Veld
15-04-2017 10:30 Marum MO17-1d Roden MO17-1d Veld
15-04-2017 11:30 Roden JO9-4 SJO SVH/TFS JO9-1 Veld
15-04-2017 11:30 Roden JO11-5 VEV'67 JO11-4 Veld
15-04-2017 11:30 Zuidhorn JO11-1 Roden JO11-1 Veld
15-04-2017 11:30 Roden JO19-2d Veenhuizen JO19-1 Veld
15-04-2017 11:30 Roden JO17-2 Grijpskerk JO17-1 Veld
15-04-2017 12:15 Peize JO13-1 Roden JO13-1 Veld
15-04-2017 12:20 Velocitas 1897 JO13-2 Roden JO13-4 Veld
15-04-2017 12:45 Assen FC MO15-2 Roden MO15-1 Veld
15-04-2017 13:45 HFC '15 JO9-8 Roden JO9-6 Veld
15-04-2017 14:00 Roden JO15-4 Helpman JO15-3d Veld
16-04-2017 10:00 Roden 5 Lewenborg FC 5 Veld
16-04-2017 10:00 Roden 4 DIO Oosterwolde 4 Veld
16-04-2017 10:00 Stadspark 4 Roden 3 Veld
21-04-2017 19:00 Roden 5 REUZ 6 Zaal
21-04-2017 19:30 Roden 45+1 Peize 45+1 Veld
21-04-2017 19:30 Roden 35+2 VEV'67 35+2 Veld
21-04-2017 19:30 Waskemeer 35+1 Roden 35+3 Veld
21-04-2017 19:30 Griffioen De 35+1 Roden 35+1 Veld
21-04-2017 20:00 ONB 35+1 Roden 35+2 Veld
21-04-2017 20:00 Roden 6 SV Bedum 6 Zaal
21-04-2017 20:00 Futsal Winsum 4 Roden 2 Zaal
21-04-2017 20:00 Roden 45+1 Gomos 45+1 Veld
21-04-2017 20:00 Stanfries 35+1 Roden 35+3 Veld
21-04-2017 20:00 Roden 35+1 ODV 35+1 Veld
21-04-2017 20:30 Roden 35+3 Griffioen De 35+2 Veld
21-04-2017 20:30 Roden 35+2 Kollum 35+1 Veld
21-04-2017 20:30 Mamio 45+2 Roden 45+1 Veld
21-04-2017 20:30 Niekerk 35+1 Roden 35+1 Veld
22-04-2017 10:00 Peize JO19-2d Roden JO19-2d Veld
22-04-2017 11:30 Roden JO13-1 Mamio JO13-1 Veld
23-04-2017 10:00 Zuidhorn 2 Roden 5 Veld
23-04-2017 14:00 Roden 1 MKV'29 1 Veld
28-04-2017 19:00 Roden 5 ONR 4 Zaal
28-04-2017 19:00 ONT/CHZ 7 Roden 3 Zaal
28-04-2017 20:00 Roden 2 Drs. Vijfje 5 Zaal
28-04-2017 21:00 REUZ 2 Roden 1 Zaal
28-04-2017 21:00 Real Camaradas 4 Roden 4 Zaal
28-04-2017 21:00 Futsal Rodenburg 1 Roden 3 Zaal
29-04-2017 08:45 Grootegast Fc JO13-4 Roden JO13-3d Veld
29-04-2017 09:00 SJO Feanstars JO13-1 Roden JO13-1 Veld
29-04-2017 10:15 Roden JO13-2 Annen JO13-1 Veld
29-04-2017 10:15 GRC Groningen JO11-1 Roden JO11-1 Veld
29-04-2017 11:30 Roden JO17-2 HFC '15 JO17-1 Veld
29-04-2017 11:30 Roden JO15-2 Harkstede JO15-1 Veld
29-04-2017 12:30 Gorecht JO19-2 Roden JO19-1 Veld
29-04-2017 14:30 ST Rolder Boys JO15-1 Roden JO15-1 Veld
29-04-2017 14:30 Veendam 1894 JO17-1 Roden JO17-1 Veld
30-04-2017 10:00 Roden 4 Smilde'94 4 Veld
30-04-2017 10:00 Roden 5 GRC Groningen 4 Veld
30-04-2017 10:00 Dwingeloo 2 Roden 2 Veld
30-04-2017 14:00 Olyphia 1 Roden 1 Veld
05-05-2017 19:00 DWS Oosterpoort 7 Roden 6 Zaal
05-05-2017 21:00 SVMH 2 Roden 3 Zaal
06-05-2017 08:30 Roden MO15-1 LTC MO15-1 Veld
06-05-2017 08:30 Roden MO19-1d Heiligerlee MO19-1 Veld
06-05-2017 08:30 Roden JO15-3d Pelikaan S JO15-1d Veld
06-05-2017 09:00 Winsum JO9-4 Roden JO9-3 Veld
06-05-2017 09:00 Roden JO11-3 Velocitas 1897 JO11-4 Veld
06-05-2017 09:00 HFC '15 JO15-3 Roden JO15-2 Veld
06-05-2017 09:00 Roden JO9-1 VEV'67 JO9-3 Veld
06-05-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO13-6 Roden JO13-6 Veld
06-05-2017 10:00 VEV'67 JO11-8 Roden JO11-7 Veld
06-05-2017 10:15 Roden JO11-1 Lewenborg FC JO11-1 Veld
06-05-2017 10:15 Roden JO9-4 Marum JO9-4 Veld
06-05-2017 10:15 Zuidhorn JO9-3 Roden JO9-2 Veld
06-05-2017 10:30 TLC MO17-1d Roden MO17-1d Veld
06-05-2017 10:30 Amicitia VMC JO17-1 Roden JO17-2 Veld
06-05-2017 10:30 Roden JO15-1 Beilen JO15-1 Veld
06-05-2017 10:45 FC Grootegast JO11-3Gd Roden JO11-6 Veld
06-05-2017 10:45 Roden JO15-5 SJO Boerakker/SVMH JO15-1 Veld
06-05-2017 11:00 Roden JO13-5 ZFC Zuidlaren JO13-5 Veld
06-05-2017 11:15 Lewenborg FC JO13-1 Roden JO13-2 Veld
06-05-2017 11:15 Helpman JO9-8 Roden JO9-6 Veld
06-05-2017 11:30 Roden JO11-4G Haren JO11-1 Veld
06-05-2017 11:30 Roden JO9-5G Niekerk JO9-2 Veld
06-05-2017 11:35 Drachtster Boys JO11-5 Roden JO11-2 Veld
06-05-2017 12:30 Roden JO17-1 SJO DVC JO17-1 Veld
06-05-2017 12:30 Zevenhuizen JO19-1d Roden JO19-2d Veld
06-05-2017 12:30 Roden JO13-1 Be Quick 1887 JO13-2 Veld
06-05-2017 12:45 Roden JO11-8 ST: Donkerbroek/Makkinga Combinatie JO11-2 Veld
06-05-2017 12:45 Roden JO13-4 Helpman JO13-3 Veld
06-05-2017 12:45 Roden JO11-5 Peize JO11-4 Veld
06-05-2017 14:30 Roden MO13-1d SJO DVC MO13-1 Veld
06-05-2017 14:30 Roden JO19-1 Veendam 1894 JO19-1 Veld
06-05-2017 14:30 Roden JO15-4 Lycurgus JO15-4 Veld
07-05-2017 10:00 Stanfries 3 Roden 4 Veld
07-05-2017 11:00 Roden 3 VAKO 3 Veld
07-05-2017 14:00 Roden 1 Peize 1 Veld
07-05-2017 14:00 Rood Zwart Baflo 2 Roden 5 Veld
12-05-2017 19:00 TLC 5 Roden 5 Zaal
12-05-2017 19:30 Niekerk 35+1 Roden 35+1 Veld
12-05-2017 19:30 Roden 45+1 Mamio 45+2 Veld
12-05-2017 19:30 Kollum 35+1 Roden 35+2 Veld
12-05-2017 19:30 Roden 35+3 Griffioen De 35+2 Veld
12-05-2017 20:00 SV Bedum 5 Roden 4 Zaal
12-05-2017 20:00 Waskemeer 35+1 Roden 35+3 Veld
12-05-2017 20:00 Roden 45+1 Peize 45+1 Veld
12-05-2017 20:00 Roden 35+2 VEV'67 35+2 Veld
12-05-2017 20:00 Griffioen De 35+1 Roden 35+1 Veld
12-05-2017 20:30 Roden 35+1 ODV 35+1 Veld
12-05-2017 20:30 ONB 35+1 Roden 35+2 Veld
12-05-2017 20:30 Roden 35+3 Stanfries 35+1 Veld
12-05-2017 20:30 Gomos 45+1 Roden 45+1 Veld
12-05-2017 21:00 DWS Oosterpoort 2 Roden 2 Zaal
13-05-2017 08:45 Grijpskerk JO11-3 Roden JO11-3 Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO13-3d TLC JO13-3 Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO13-6 VEV'67 JO13-4d Veld
13-05-2017 09:00 Peize JO9-2 Roden JO9-5G Veld
13-05-2017 09:00 TLC JO9-2 Roden JO9-1 Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO9-3 Be Quick 1887 JO9-5 Veld
13-05-2017 09:00 Gorecht MO13-2d Roden MO13-1d Veld
13-05-2017 09:00 Roden JO11-6 SJO Boerakker/SVMH JO11-1 Veld
13-05-2017 09:30 Nieuw Roden JO15-1d Roden JO15-5 Veld
13-05-2017 10:00 Oerterp JO11-2 Roden JO11-5 Veld
13-05-2017 10:00 Potetos JO13-1 Roden JO13-5 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO9-2 Helpman JO9-2 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO11-2 TLC JO11-2 Veld
13-05-2017 10:15 Haren JO11-2 Roden JO11-8 Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO11-7 Drachtster Boys JO11-7d Veld
13-05-2017 10:15 Roden JO11-1 Peize JO11-1 Veld
13-05-2017 10:25 Grootegast Fc JO19-1 Roden JO19-2d Veld
13-05-2017 10:30 ONR JO15-2d Roden JO15-3d Veld
13-05-2017 10:30 Helpman JO13-1 Roden JO13-1 Veld
13-05-2017 10:45 Velocitas 1897 JO15-2 Roden JO15-2 Veld
13-05-2017 11:00 Oosterparkers JO13-1Gd Roden JO13-4 Veld
13-05-2017 11:05 ONB JO9-4G Roden JO9-4 Veld
13-05-2017 11:15 ZFC Zuidlaren JO13-2 Roden JO13-2 Veld
13-05-2017 11:30 Roden JO9-6 Peize JO9-3 Veld
13-05-2017 11:30 Roden MO17-1d TLC MO17-1d Veld
13-05-2017 12:30 TLC JO17-2 Roden JO17-2 Veld
13-05-2017 12:30 ST Gieten-Eext MO15-1d Roden MO15-1 Veld
13-05-2017 12:40 Zuidhorn MO19-1 Roden MO19-1d Veld
13-05-2017 12:45 Actief JO11-3 Roden JO11-4G Veld
13-05-2017 13:30 Lewenborg FC JO15-4 Roden JO15-4 Veld
14-05-2017 10:00 Zevenhuizen 3 Roden 4 Veld
14-05-2017 10:30 Eenrum 2 Roden 5 Veld
14-05-2017 11:00 Roden 3 Forward 6 Veld
14-05-2017 14:00 Groninger Boys 1 Roden 1 Veld
19-05-2017 19:00 Roden 2 Drs. Vijfje 10 Zaal
19-05-2017 19:00 ONR 4 Roden 5 Zaal
20-05-2017 08:30 Lewenborg FC JO9-3 Roden JO9-3 Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO13-5 HFC '15 JO13-5 Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO15-5 ONT JO15-3 Veld
20-05-2017 09:00 HFC '15 JO11-6 Roden JO11-6 Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO9-1 Lycurgus JO9-3G Veld
20-05-2017 09:00 Roden JO11-3 GVAV-Rapiditas JO11-5 Veld
20-05-2017 09:00 FC Grootegast JO13-3Gd Roden JO13-6 Veld
20-05-2017 09:00 Roden MO19-1d Oerterp MO19-1d Veld
20-05-2017 09:30 Nieuw Roden JO13-1 Roden JO13-3d Veld
20-05-2017 10:15 ONR JO9-4 Roden JO9-6 Veld
20-05-2017 10:15 Roden JO11-5 ODV JO11-1 Veld
20-05-2017 10:15 Winsum JO9-2 Roden JO9-2 Veld
20-05-2017 10:15 Roden JO9-5G Marum JO9-3 Veld
20-05-2017 10:30 TLC JO11-5 Roden JO11-7 Veld
20-05-2017 11:15 Drachten JO11-2 Roden JO11-2 Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO9-4 Grootegast Fc JO9-4M Veld
20-05-2017 11:30 Marum JO11-4 Roden JO11-8 Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO13-4 Peize JO13-2d Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO13-1 NEC Delfzijl JO13-1 Veld
20-05-2017 11:30 Roden JO11-4G Winsum JO11-3 Veld
20-05-2017 11:45 Oerterp MO17-1d Roden MO17-1d Veld
20-05-2017 14:30 Roden MO13-1d Noordpool UFC MO13-1 Veld
20-05-2017 14:30 Roden JO15-4 Marum JO15-3 Veld
26-05-2017 19:00 Roden 2 zvv Delfzijl JO19 Zaal
26-05-2017 20:00 Roden 5 Annen 1 Zaal
29-05-2017 21:15 REUZ 6 Roden 5 Zaal
09-06-2017 21:00 Roden 5 Drs. Vijfje 29 Zaal

Contact

Algemene gegevens
V.V. Roden
Norgerweg 2
9301 JM Roden

050-5018963
info@vvroden.nl

Bestuur

Hans de Vries – voorzitter
voorzitter@vvroden.nl050-5013907

Wietse Rozema – secretaris
secretaris@vvroden.nl06-41547560

Tammo Bijl – penningmeester
penningmeester@vvroden.nl050-5011585

Laatste nieuws

Kantinedienst voorjaar 2017

Kantinedienst voorjaar 2017

De roosters voor de kantinedienst voor de voorjaarscompetitie 2017 zijn gereed. Hierbij de indelingen. Het betreft twee bestanden, één voor de ochtend en één voor de middag. Lees verder...
v.v. Roden neemt deel aan de 12e Poiesz Jeugd Sponsor Actie !!

v.v. Roden neemt deel aan de 12e Poiesz Jeugd Sponsor Actie !!

v.v. Roden moedigt mensen aan om Jeugd Sponsor Munten te sparen bij Poiesz Elke club of vereniging heeft een verlanglijstje. Bovenaan het verlanglijstje van v.v. Roden staaLees verder...
No thumbnail available

Penaltybokaalrooster 2017

In 2017 gaan we verder met de penaltybokaal in de rust van de wedstrijden van Roden 1. Lees hier het schema. 05-02-2017     14.00             JO-11-6 Hans Oorthuis 19-02-2Lees verder...

Facebook

Matchday! Vanmiddag om 14.00 uur Roden tegen St.-Anna. Beide teams nog zonder puntverlies in 2017.

8 vind ik leuks, 1 reacties2 dagen geleden

Vanmiddag om half 3 spelen onze dames thuis. Iedereen van harte welkom op ons sportpark!

3 vind ik leuks, 0 reacties3 dagen geleden

Jeugd Sponsor Actie 2017

Het gaat hartstikke goed met de spaaractie bij de Poiesz! Maar d’r kan nog meer bij! Dus doe mee en stop de spaarmunten in onze koker! https://www.poiesz-supermarkten.nl/tussenstand-jeugd-sponsor-actie.htm?vestiging=26

0 vind ik leuks, 0 reacties4 dagen geleden